
Блок питания OEM DC12 60W 5А PLC
205 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00000187
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
З 01.10.2020року даний товар можна придбати також з ПДВ.Мінімальна сума замовлення з ПДВ - складає 1000грн. Всі умови в розділі оплата і доставка. Світлодіодна стрічна відвантажується мотками кратно 5м
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 60 W |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Розмір | 120×55×35 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 5A |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
Опис
Блок живлення OEM DC12 60W 5А PLC призначений для перетворення стандартної напруги 220 В змінного струму у 12 В постійного, необхідних для живлення світлодіодних стрічок, відео- та аудіоапаратури, а також дрібних побутових приладів. Максимальна електрична потужність моделі – 60 Вт, вихідна сила струму – 5 А. Виріб може працювати при напрузі у діапазоні 170-240 В.
Корпус виробу виготовлений з пластику підвищеної міцності. Примусовий тепловідвід не передбачений, прилад охолоджується шляхом природної тепловіддачі у оточуюче середовище. Розглянута модель негерметична, клас її захисту – IP20.
Пристрій випускається китайським виробником та відповідає стандартній категорії якості продукції. Гарантійний термін складає 6 місяців. Розміри приладу – 120х55х35 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 205 ₴




