Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Характеристики
| Бренд | OEM |
|---|---|
| Потужність | 60 W |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Клас захисту | IP20 |
| Країна бренду | Китайські |
| Клас якості | Стандарт |
| Струм на виході | 2.5A |
| Колекція | BSTR |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
Опис
Блок живлення OEM DC24 60W 2.5A BSTR-60-24 входить до лінійки вузьких трансформаторів, оснащених EMC-фільтром та призначених для зниження напруги до 24 В постійного струму, за яких працює великий спектр світлодіодної продукції. Розглянута модель має потужність 60 Вт та забезпечує силу струму на виході величиною у 2,5 А. Напруга живлення може знаходитися у діапазоні від 175 до 250 В.
Корпус приладу виконаний з металу, що забезпечує додатковий тепловідвід. Активне охолодження не передбачено, проте перфорація у стінках короба дозволяє повітрю безперешкодно заходити всередину та забирати все зайве тепло. БЖ не герметичний, клас захисту – IP20.
Дана модель виробляється китайською компанією та відповідає рівню якості «Стандарт». Гарантія на продукцію становить півроку. Габаритні розміри – 160х40х36 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 210 ₴






