
Светильники BIOM SMART SML-S02-90 90ВтАС176-265V 3000K-6000K dimmable ІК пульт д/у 530*65
1 478 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00018718
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Что такое смарт люстра?
https://b2m.com.ua/index.php?route=blog/blog&blog_id=6
Характеристики
| Назва | Світильник світлодіодний Biom SMART SML-S02-90 3000-6000K 90Вт з д/к |
|---|---|
| Потужність | 90 W |
| Еквівалентна потужність | 810 W |
| Форма світильника | Квадратные |
| Тип | Світильники |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світловий потік | 7200 Lm |
| Колір світіння | Холодный-Нейтральный-Теплый свет |
| Світлова віддача | 80.0 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 170.0 |
| Колір корпусу | Белые |
| Клас захисту | IP20 |
| Особливості | Рассеянного света |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Країна бренду | Українські |
| Клас якості | Стандарт |
| Термін служби | 40000 ч |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Колекція | SML |
| Призначення | Для дому |
| Дизайн | Сучасні |
| Тип світильника | SMART светильники |
| Застосування | В спальню |
| Тип установки | На потолок |
Опис
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-S02-90 відноситься до серії розумних пристроїв, роботою яких можна управляти за допомогою пульта дистанційного керування. Він виконаний у білому кольорі та має стильний сучасний дизайн. При роботі відтінок корпусу трохи змінюється у діапазоні колірних температур між 3000 та 6000 К (тепле, нейтральне або холодне світло).
Світильник має потужність у 90 Вт, яка еквівалентна приладу на 720 Вт у звичному розумінні. Світловий потік виробу дорівнює 7200 лм, а світлова віддача складає 80 лм/Вт. Застосування особливих лінз на світлодіодах дозволило досягти кута розльоту променів у 70°. Індекс передачі кольору приладу – не менше 80 одиниць.
Арматура світильника виготовлена з металу, а плафон з полікарбонату. Загальний розмір – 530x530x50 мм, діапазон робочих напруг – від 175 до 265 В.
Інфрачервоний пульт має габарити 148х39х20 мм та живиться від двох батарейок типу ААА. З його допомогою користувач може плавно регулювати колірну температуру та яскравість, а також вмикати режим таймера або нічника.
Светильники BIOM SMART SML-S02-90 90ВтAC176-265V 3000K-6000K dimmable ИК пульт д/у 530*65
Светодиодный светильник SMART 70W станет настоящим украшением любого интерьера. Элегантный корпус светильника покрыт небольшими кристаллами, которые при включении создают неповторимую игру света, создавая эффект «звездного неба». Возможно использовать в качестве люстры в гостиной, детской комнате, залах ресторанов, гостиниц. Освещение равномерное и яркое, за счет равномерно установленных светодиодов. В комплект входит пульт, с помощью которого можно регулировать температуру света от теплого 3000К до холодного белого света 6500К. Также, регулируется и световой поток – 5-4320Lm. Размер 530х530х65мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
- Цена: 1 478 ₴









