
Светильники BIOM SMART SML-R05-50 50ВтАС176-265V 3000K-6000K dimmable ІК пульт д/у 400*70
740 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00017052
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Что такое смарт люстра?
https://b2m.com.ua/index.php?route=blog/blog&blog_id=6
Характеристики
| Назва | Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R05-50 3000-6000K 50Вт з д/к |
|---|---|
| Потужність | 50 W |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Форма світильника | Десятигранник |
| Тип | Світильники |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світловий потік | 3800 Lm |
| Колір світіння | Холодный-Нейтральный-Теплый свет |
| Світлова віддача | 76.0 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 170.0 |
| Колір корпусу | Белые |
| Клас захисту | IP20 |
| Особливості | Красивые |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Країна бренду | Українські |
| Клас якості | Стандарт |
| Термін служби | 40000 ч |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Колекція | SML |
| Призначення | В кімнату |
| Дизайн | Сучасні |
| Тип світильника | SMART светильники |
| Застосування | В гостинную |
| Тип установки | На потолок |
Опис
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R05-50 належить до групи розумних приладів, якими можна дистанційно керувати за допомогою пульта. Він має форму десятиграннику та пофарбований у стильний білий колір. При роботі на різних колірних температурах його відтінок відповідним чином змінюється від холодного до теплого у інтервалі 3000-6000 К.
Потужність приладу дорівнює 50 Вт, що еквівалентно значенню у 450 Вт для звичайних ламп. Світловий потік виробу становить 3800 лм, світловіддача – 76 лм/Вт. Індекс передачі кольору не опускається нижче 80 одиниць. Крім того, завдяки використанню особливих лінз, кут поширення променів підвищився до 170°.
Корпус приладу виконаний з металу, який додатково слугує радіатором для відведення тепла, а плафон – з полікарбонату. Розмір виробу у діаметрі – 39 см, товщина – 8 см. Оціночний термін експлуатації становить близько 40 тисяч годин.
Інфрачервоний пульт має радіус дії 5 метро та живиться від двох батарейок типу ААА. З його допомогою можна плавно керувати температурою світіння та яскравістю приладу, а також вмикати запрограмовані режими.
Светильники BIOM SMART SML-R05-50 50ВтAC176-265V 3000K-6000K dimmable ИК пульт д/у 400*70
Перед отправкой все смарт-светильники проверяются на работоспособность.
Мы отправляем товар Новой Почтой по Украине. Почему покупатели выбирают нас:
1. Большой склад продукции Biom в наличии.
2.Перед отправкой весь товар проверяется на работоспособность.
3.Мы четко понимаем что нужно клиенту, Вам никто не продаст товар который Вам не подойдет.
4. Качественная техническая консультация
Светодиодный настенно-потолочный светильник Smart 50W (70W,90W) имеет возможность управления, с помощью пульта дистанционного управления.После установки светильника у Вас будет возможность регулировать яркость, цветовую температуру, устанавливать время выключения, а также включать режим ночника. Этот светильник безусловно станет украшением гостиных ,спален ,кухонь а также в офисных помещений , ресторанов ,кафе и других стильных современных интерьерах.
Особенности светильника:
Изменение цветовой температуры (теплый - нейтральный - холодный)
Регулировка уровня освещенности с помощью пульта управления
Установка таймера для автоматического выключения
Режим ночника
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 740 ₴









