
Светильники BIOM SMART SML-R06-50 50ВтАС176-265V 3000K-6000K dimmable ІК пульт д/у 470*65
884 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00018719
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Что такое смарт люстра?
https://b2m.com.ua/index.php?route=blog/blog&blog_id=6
Характеристики
| Назва | Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R06-50 3000-6000K 50Вт з д/к |
|---|---|
| Потужність | 50 W |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Форма світильника | Круглые |
| Тип | Світильники |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світловий потік | 3800 Lm |
| Колір світіння | Холодный-Нейтральный-Теплый свет |
| Світлова віддача | 76.0 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 170.0 |
| Колір корпусу | Белые |
| Клас захисту | IP20 |
| Особливості | Лучшие |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Країна бренду | Українські |
| Клас якості | Стандарт |
| Термін служби | 40000 ч |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Колекція | SML |
| Призначення | В кімнату |
| Дизайн | Сучасні |
| Тип світильника | SMART светильники |
| Застосування | В квартиру |
| Тип установки | На потолок |
Опис
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R06-50 належить до групи розумних приладів, якими можна дистанційно керувати за допомогою пульта. Прилад має круглу форму та пофарбований у лаконічний білий колір. Залежно від налаштувань колірної температури випромінювання відтінок розсіювача може бути ближче до холодного або теплого тону у діапазоні 3000-6000 К.
Світильник має потужність 50 Вт, однак за рівнем забезпечуваної освітленості порівняний з приладом на 450 Вт. Його фактичний світловий потік дорівнює 3800 лм, а світловіддача становить 76 лм/Вт. Завдяки застосуванню індивідуальних лінз для діодів, виробник добився кутів розсіювання світла близько 170°.
Арматурну частину світильника виготовлено з тепловідвідного металу, а плафон – з полікарбонату. Діаметр приладу – 450 мм, товщина дорівнює 65 мм. Оціночний термін експлуатації – близько 40 тис. годин.
Інфрачервоний пульт поширює сигнал у радіусі п'яти метрів та має розмір 148х39х20 мм. Для його живлення потрібні 2 батарейки типу ААА.
Светильники BIOM SMART SML-R06-50 50ВтAC176-265V 3000K-6000K dimmable ИК пульт д/у размер мм 470*65
Перед отправкой все смарт-светильники проверяются на работоспособность.
Мы отправляем товар Новой Почтой по Украине. Почему покупатели выбирают нас:
1. Большой склад продукции Biom в наличии.
2.Перед отправкой весь товар проверяется на работоспособность.
3.Мы четко понимаем что нужно клиенту, Вам никто не продаст товар который Вам не подойдет.
4. Качественная техническая консультация
Способы оплаты: на карту Приват, карту Сбербанк, р/с ФОП без НДС, ТОВ р/с с НДС (стоимость +10%).
Отправлем Новой Почтой (в т.ч. наложенным платежем, безопасным платежем ПРОМ УА) .
Светодиодный настенно-потолочный светильник Smart 50W (70W,90W) имеет возможность управления, с помощью пульта дистанционного управления.После установки светильника у Вас будет возможность регулировать яркость, цветовую температуру, устанавливать время выключения, а также включать режим ночника. Этот светильник безусловно станет украшением гостиных ,спален ,кухонь а также в офисных помещений , ресторанов ,кафе и других стильных современных интерьерах.
Особенности светильника:
Изменение цветовой температуры (теплый - нейтральный - холодный)
Регулировка уровня освещенности с помощью пульта управления
Установка таймера для автоматического выключения
Режим ночника
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность лампы | 50 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
- Цена: 884 ₴








