
Светильники BIOM SMART SML-R07-80 80ВтАС176-265V 3000K-6000K dimmable ІК пульт д/у 500*70
1 120 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00020715
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Что такое смарт люстра?
https://b2m.com.ua/index.php?route=blog/blog&blog_id=6
Характеристики
| Назва | Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R07-80 3000-6000K 80Вт з д/к |
|---|---|
| Потужність | 80 W |
| Еквівалентна потужність | 720 W |
| Форма світильника | Круглые |
| Тип | Світильники |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світловий потік | 6400 Lm |
| Колір світіння | Холодный-Нейтральный-Теплый свет |
| Світлова віддача | 80.0 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 170.0 |
| Колір корпусу | Белые |
| Клас захисту | IP20 |
| Особливості | Большого диаметра |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Країна бренду | Українські |
| Клас якості | Стандарт |
| Термін служби | 40000 ч |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Колекція | SML |
| Призначення | В кімнату |
| Дизайн | Модні |
| Тип світильника | SMART светильники |
| Застосування | В спальню |
| Тип установки | На потолок |
Опис
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R07-80 відноситься до лінійки розумних пристроїв, роботою яких можна управляти за допомогою пульта дистанційного керування. Його лицьова панель пофарбована у білий колір та має чорне декоративне кільце у центрі. Розсіювач білий, але при зміні колірної температури змінюється разом з нею. Доступний інтервал – від 3000 до 6000 К (теплі, нейтральні та холодні відтінки).
Світильник має потужність 80 Вт, однак на практиці вона еквівалентна лампі на 720 Вт, маючи величину світлового потоку 6400 лм та світловіддачу 80 лм/Вт. Завдяки особливим лінзам для світлодіодів, кути розльоту променів досягають 170°. Показник якості передачі кольору – 80 одиниць.
Каркас світильника виконаний з металу, а розсіювач – з полікарбонату. Його діаметр становить півметра, а товщина – 7 см. Діапазон робочих напруг – від 175 до 265 В.
Інфрачервоний пульт застосовується для віддаленого управління яскравістю та колірною температурою світіння. Радіус його дії – 5 метрів, спосіб живлення – 2 батарейки типу ААА.
Светильники BIOM SMART SML-R07-80 80ВтAC176-265V 3000K-6000K dimmable ИК пульт д/у 500*70
Перед отправкой все смарт-светильники проверяются на работоспособность.
Мы отправляем товар Новой Почтой по Украине. Почему покупатели выбирают нас:
1. Большой склад продукции Biom в наличии.
2.Перед отправкой весь товар проверяется на работоспособность.
3.Мы четко понимаем что нужно клиенту, Вам никто не продаст товар который Вам не подойдет.
4. Качественная техническая консультация
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
- Цена: 1 120 ₴








