
Светильники BIOM SMART SML-R08-50 50ВтАС176-265V 3000K-6000K dimmable ІК пульт д/у 400*55
777 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 00-00017402
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Что такое смарт люстра?
https://b2m.com.ua/index.php?route=blog/blog&blog_id=6
Характеристики
| Назва | Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R08-50 3000-6000K 50Вт з д/к |
|---|---|
| Потужність | 50 W |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Форма світильника | Круглые |
| Тип | Світильники |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світловий потік | 3800 Lm |
| Колір світіння | Холодный-Нейтральный-Теплый свет |
| Світлова віддача | 76.0 |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Кут світіння, ° | 170.0 |
| Колір корпусу | Белые |
| Клас захисту | IP20 |
| Особливості | Красивые |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Країна бренду | Українські |
| Клас якості | Стандарт |
| Термін служби | 40000 ч |
| Пульт управління в комплекті | Да |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Колекція | SML |
| Призначення | Для дому |
| Дизайн | Стильні |
| Тип світильника | SMART светильники |
| Застосування | В детскую |
| Тип установки | На потолок |
Опис
Світлодіодний світильник Biom SMART SML-R08-50 відноситься до лінійки розумних пристроїв, роботою яких можна управляти за допомогою пульта дистанційного керування. Він має форму кола та білий прозорий плафон, оторочений гранованою облямівкою. Прилад може змінювати свій відтінок, корелюючи з параметрами яскравості та колірної температури. Доступний інтервал – 3000- 6000 К (теплий, нейтральний та холодний тон).
Потужність виробу – 50 Вт, що еквівалентно звичайному джерелу світла на 450 Вт. При цьому світловий потік складає 3800 лм, а світлова віддача – 76 лм/Вт. Індекс передачі кольору у даній моделі дорівнює 80 од., а кути розсіювання променів досягають величини 170°.
Плафон світильника виконаний з полікарбонату, а арматура виготовлена з металу. У діаметрі світильник становить 40 см, маючи товщину 5,5 см. Оціночний термін експлуатації – 40 тисяч годин.
Пульт ДУ поставляється у комплекті з приладом. Він дозволяє дистанційно керувати яскравістю та колірною температурою світіння, а також активувати режими.
Светильники BIOM SMART SML-R08-50 50ВтAC176-265V 3000K-6000K dimmable ИК пульт д/у 400*55
Перед отправкой все смарт-светильники проверяются на работоспособность.
Мы отправляем товар Новой Почтой по Украине. Почему покупатели выбирают нас:
1. Большой склад продукции Biom в наличии.
2.Перед отправкой весь товар проверяется на работоспособность.
3.Мы четко понимаем что нужно клиенту, Вам никто не продаст товар который Вам не подойдет.
4. Качественная техническая консультация
Светодиодный настенно-потолочный светильник Smart 50W (70W,90W) имеет возможность управления, с помощью пульта дистанционного управления.После установки светильника у Вас будет возможность регулировать яркость, цветовую температуру, устанавливать время выключения, а также включать режим ночника. Этот светильник безусловно станет украшением гостиных ,спален ,кухонь а также в офисных помещений , ресторанов ,кафе и других стильных современных интерьерах.
Особенности светильника:
Изменение цветовой температуры (теплый - нейтральный - холодный)
Регулировка уровня освещенности с помощью пульта управления
Установка таймера для автоматического выключения
Режим ночника
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность лампы | 50 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
- Цена: 777 ₴









