
Автоматический Выключатель ВА77-1-63 3 полюси 006А 8-12In Icu 25кА Ics 18кА 400В ElectrO (шт)
831 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
Уважаемые покупатели. Спасибо Вам, что посетили наш интернет-магазин. В связи с повышенным спросом и небольшими остатками по составу товара, а также тем, что обновление складских остатков происходит в 9.00 каждое утро, просим Вас перед заказом продукции уточнять наличие необходимого количества товара.
На некоторые товары действует бесплатная доставка
На время действия военного положения, в нашем магазине, для потребностей ЗСУ действуют специальные цены. Уточните свою цену. Вместе к Победе!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження даного товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятись для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата і доставка
Працюємо з бюджетними організаціями по договору поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на знижку!!!
Зверніть увагу на клеми підключення для вірного вибору поперечного перерізу проводу!
Замовити можна товар на сайті через корзину. Є самовивіз в Києві. Також працюємо з Новою Поштою за промоплатою доставка безкоштовна по Україні (на період акції)
Шановні покупці! Ми Сертифікований інтернет-магазин на портал Пром.УА, тому т.з. "наложений платіж" (післяплата) можлива тільки після внесення від 20% вартості товару (якщо Ви не маєте достатньої кількості позитивних відгуків від інших продавців, або є негативні), приймаємо оплату на розрахунковий рахунок (Приватбанк, Сбербанк) ФОП без ПДВ.. Працюємо з бюджетними організаціями. Приймаємо платежі на карту приват, пром.платіж. З ГОТІВКОЮ НЕ ПРАЦЮЄМО в т.ч. в ОФІСІ!!!
Якісні автоматичні вимикачі перевірені часом. Не дивлячись на достатньо бюджетний ціновий сегмент, продукція від виробника відрізняється достатньо високою якістю.
Дана серія автоматичних вимикачів постачається в Україну понад 5 років. Електротехнічне обладнання добре працює як з активним так і з реактивним навантаженням. Це надійний захист для насосів, зварювального, холодильного, харчового, медичного та іншого промислового та побутового обладнання.
Виробник гарантує слідуючі параметри:
Номінальна імпульсна напруга - 8кВ
Опір ізоляції понад 50МОм
Електрична ізоляція 2500В
Діапазон робочик напруг -50...+45 град. С
Комутаційну зносостойкість 20000 циклів
Граничну відключаючу здатність 25кА
Номінальну відключаючу здатність 18кА
Наші клієнти це промислові споживачі, що цінують якість за помірні кошти.
Якість автоматів не гірша, ніж ВА88-32 від відомого виробника, а ціна на 40% нижча!
Гарантія на всі пристрої серії ВА77-1-63 - 3роки!


Автоматичний вимикач ВА77-1-63 3 полюси 006А 8-12In Icu 25кА Ics 18кА 400В ElectrO (шт.)
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Максимальное сечение провода | 50 кв. мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная рабочая температура | -50 град. |
| Степень защиты IP | 40 |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Технические характеристики | |
| Время-токовые характеристики | C |
| Количество полюсов | 3 шт |
| Номинальная отключающая способность (Icn) | 18000 А |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 220 В |
| Номинальное рабочее напряжение по постоянному току | 220 В |
| Номинальный ток | 6 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 74 мм |
| Длина | 135 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Коммутационная износостойкость | 20000 циклов |
| Механическая износостойкость | 10000 циклов |
| Срок службы | 15 лет |
- Цена: 831 ₴






