
Стабілізатор напруги 7.5 кВт релейний настенного монтажа Europower SLIM-10000SBR LED
7 293 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1035
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Технічні характеристики
Максимальна потужність: 9000Ват
Номінальна потужність: 7500Ват
Коефіцієнт потужності: 0,9
Вхідна напруга: 140 ~ 270V AC
Вихідна напруга: ~ 220V AC ± 8%
Стабілізація (AVR): 4 ступеня
Нижні пороги перемикання: 140V ± 5V AC
Верхні пороги перемикання: 270V ± 5V AC
Частота: 50Hz / 60 Hz
Індикація: дисплей
Перемикач мережі: автомат 63А
Аварійне відключення (захист від перевантаження): є
Наскрізний нуль: є
Захист ліній зв'язку: -
Клемна колодка для підключення: 1
Кількість розеток Schuko: 2
Тип корпусу: метал
Тип установки: настінний
Колір: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідний струм, не більше | 40 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Номінальна потужність | 7.5 кВт |
| Повна потужність | 9 кВА |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 515 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 7 Вт |
| Номінальна потужність (кВт) | 5-8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 293 ₴



