Акумуляторна батарея CSB HR1221WF2 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має герметичний міцний корпус, який прослужить довго.
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
клем - F2
• напруга - 12 V
• ємність - 5 Ah при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 ° C<• максимальний струм розряду - 90 А
• максимальний зарядний струм - 2,1 A
циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С
• номінальний діапазон робочих температур: 25 ° C<•> розміри пристрою (ДхШхВ) - 90х70х5 ± 5,0%)
• термін придатності – до 5 років
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
клем - F2
• напруга - 12 V
• ємність - 5 Ah при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 ° C<• максимальний струм розряду - 90 А
• максимальний зарядний струм - 2,1 A
циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С
• номінальний діапазон робочих температур: 25 ° C<•> розміри пристрою (ДхШхВ) - 90х70х5 ± 5,0%)
• термін придатності – до 5 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.85 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 4409 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴

