
Акумуляторна батарея MERLION GL121000M8 12 V 100 Ah (345 x 182 x 275 White Q1
8 751 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1303
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION GL121000M8 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має герметичний міцний корпус, який прослужить довго.
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у електростанціях; комплексів
Характеристики:
• кількість елементів - 6
• тип клем - M8
• тип батареї - GL (гелевий)
• напруга - 12 V
• ємність - 100 Ah< •> максимальний струм розряду - 1200 А
напруга заряду в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С
• внутрішній опір - 4,8 мОм
- робоча температура, ° С: +15 329х172x218 мм
• вага - 29,1 кг (Допуск ± 5,0%)
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у електростанціях; комплексів
Характеристики:
• кількість елементів - 6
• тип клем - M8
• тип батареї - GL (гелевий)
• напруга - 12 V
• ємність - 100 Ah< •> максимальний струм розряду - 1200 А
напруга заряду в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С
• внутрішній опір - 4,8 мОм
- робоча температура, ° С: +15 329х172x218 мм
• вага - 29,1 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29.1 кг |
| Висота | 218 мм |
| Довжина | 329 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 1303 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 751 ₴
