Акумуляторна батарея MERLION GL12650M6 – правильна батарея для твоїх пристроїв. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це про акб MERLION!
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• в сонячних та вітрових установках;
• в телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях; сигналізації, контролю доступу
• в мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• кількість елементів - 6
• тип клем - M6
• тип батареї - GL (гелевий)
• напруга - 12 V
ємність - 65 Ah
• максимальний струм розряду - 780 А
• максимальний зарядний струм - 7,3 A
• напруга заряду в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• напруга заряду в 35,8 С
• робоча температура, ° С: +15...+50
• розміри (ДхШхВ) - 348х168x178 мм
• вага - 18,6 кг (Допуск ± 5,0%)
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• в сонячних та вітрових установках;
• в телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях; сигналізації, контролю доступу
• в мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• кількість елементів - 6
• тип клем - M6
• тип батареї - GL (гелевий)
• напруга - 12 V
ємність - 65 Ah
• максимальний струм розряду - 780 А
• максимальний зарядний струм - 7,3 A
• напруга заряду в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• напруга заряду в 35,8 С
• робоча температура, ° С: +15...+50
• розміри (ДхШхВ) - 348х168x178 мм
• вага - 18,6 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.6 кг |
| Висота | 178 мм |
| Довжина | 348 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 1584 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 920 ₴

