Акумуляторна батарея CSB GP12650 – правильна батарея для твоїх пристроїв. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це про акб CSB!
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
Характеристики:
• кількість елементів: 6
• тип клем - М6
• напруга - 12 V
• ємність - 65 Ah при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 ° C
• максимальний зарядний струм - 19,5 A внутрішній опір - 6 мОм напруга заряду в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С напруга заряду в буферному режимі - 13,5 ° С < 15,8 В при 25 C
• розміри пристрою (ДхШхВ) - 350х166х174 мм
• вага - 20,5 кг (Допуск ± 5,0%)
• термін придатності - до 5 років
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
Характеристики:
• кількість елементів: 6
• тип клем - М6
• напруга - 12 V
• ємність - 65 Ah при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 ° C
• максимальний зарядний струм - 19,5 A внутрішній опір - 6 мОм напруга заряду в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С напруга заряду в буферному режимі - 13,5 ° С < 15,8 В при 25 C
• розміри пристрою (ДхШхВ) - 350х166х174 мм
• вага - 20,5 кг (Допуск ± 5,0%)
• термін придатності - до 5 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.5 кг |
| Висота | 174 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 1558 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 280 ₴

