
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP645F1 6 V 4.5 Ah (70 x 47 x 100 (105), 0.665 kg White Q20/2400
279 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1951
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP645F1 – правильна батарея для пристроїв з невеликим споживанням енергії. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це про акб MERLION!
Застосування:
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
• телекомунікаційне обладнання
• іграшки
Характеристики: тип тип батареї - AGM
• напруга - 6 V
• ємність - 4,5 Ah
• максимальний зарядний струм - 1,35 A
• тип клем - F1
• розміри - 70x47x10 ± 5,0%)
Застосування:
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
• телекомунікаційне обладнання
• іграшки
Характеристики: тип тип батареї - AGM
• напруга - 6 V
• ємність - 4,5 Ah
• максимальний зарядний струм - 1,35 A
• тип клем - F1
• розміри - 70x47x10 ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.665 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 1951 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴
