
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP628F1 6 V 2,8 Ah ( 67 x 35 x 100 (105) ) Q25
302 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5997
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP628F1 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має міцний гермітичний корпус, який прослужить довго і щасливо.
Застосування:
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• в мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
• телекомунікаційне обладнання
• електричні іграшки
• тип батареї V
• ємність - 2,8 Ah
• тип клем: F1
• максимальний зарядний струм: 0,84 A
• вага - 0,575 кг(Допуск ± 5,0%)
• розміри - 67 x 35 x 100 мм
Застосування:
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• в мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
• телекомунікаційне обладнання
• електричні іграшки
• тип батареї V
• ємність - 2,8 Ah
• тип клем: F1
• максимальний зарядний струм: 0,84 A
• вага - 0,575 кг(Допуск ± 5,0%)
• розміри - 67 x 35 x 100 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.575 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 5997 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴
