
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP690F1 6 V 9Ah ( 150 x 49 x 95 (100 ) ) Q10
454 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6002
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP690F1 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має міцний гермітичний корпус, який прослужить довго і щасливо.
Застосування:
• дитячі електромобілі
• гіроскутери
• електричні велосипеди
• самокати
• в системах резервного освітлення
• ДБЖ
і ін. Ah
• тип клем - F1
• максимальний зарядний струм - 1,35 A
• вага - 1,54 кг(Допуск ± 5,0%)
• розміри - 150x49x95 мм
Застосування:
• дитячі електромобілі
• гіроскутери
• електричні велосипеди
• самокати
• в системах резервного освітлення
• ДБЖ
і ін. Ah
• тип клем - F1
• максимальний зарядний струм - 1,35 A
• вага - 1,54 кг(Допуск ± 5,0%)
• розміри - 150x49x95 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.54 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 6002 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 454 ₴
