
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP610F2 6 V 10Ah (150 x 50 x 95 (100)) Q10
539 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6003
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP6100F2 – використовується у пристроях з невеликим споживанням енергії. Тому необхідно подбати про якісний акумулятор для забезпечення надійної, довгострокової роботи пристроїв. Акумуляторна батарея MERLION AGM GP6100F2 - твій вибір!
- AGM
• напруга - 6 V
• ємність - 10 Ah
• тип клем - F2
• вага - 1,63 кг(Допуск ± 5,0%)
• розміри - 150х50x95 мм
- AGM
• напруга - 6 V
• ємність - 10 Ah
• тип клем - F2
• вага - 1,63 кг(Допуск ± 5,0%)
• розміри - 150х50x95 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.63 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 6003 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539 ₴
