
Акумуляторна батарея MERLION AGM FT-1260 12V 60Ah ( 275*105*225 ) Q1 16,5 кг
6 190 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16591
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів.
Акумуляторна батарея MERLION AGM FT-1260 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має герметичний міцний корпус, який прослужить довго.
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
- 6
• тип батареї - AGM
• напруга - 12 V
• ємність - 60 Ah
• максимальний зарядний струм - 18 A
• робоча температура, °С: -20 ... +60
• кількість циклів - 400<Д/> 275х105x225 мм
• вага - 16,5 кг (Допуск ± 5,0%)
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
- 6
• тип батареї - AGM
• напруга - 12 V
• ємність - 60 Ah
• максимальний зарядний струм - 18 A
• робоча температура, °С: -20 ... +60
• кількість циклів - 400<Д/> 275х105x225 мм
• вага - 16,5 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 16591 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 190 ₴
