
Тягова акумуляторна батарея AGM MERLION 6-DZM-32, 12V 32Ah M5 (222*93*174), Q3
2 672 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16726
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тягова акумуляторна батарея AGM MERLION 6-DZM-32 - надійна, невід'ємна частина складської техніки (навантажувачі, візки, штабелери), безперебійників, катерів, човнів, електро- велосипедів, електро колясок, електромобілів, іграшок, електричних скутерів і т.д. Акумулятор забезпечує безперервну роботу цієї техніки.
Переваги: • низький саморозряд
герметичний корпус з ABS пластику, можна нахиляти АКБ під кутом 60 градусів
•швидка зарядка
Технічні характеристики:•Кількість елементів: 6
•Напруга: 12 В3
•Тип клем: М5
•Максимальний зарядний струм: 4,8 A
•Ресурс 400 циклів
•Матеріал корпусу: ABS пластик
•Розміри батареї: 218 x 95 x 175 мм
•Вага батареї: 9,5 кг. батарея
упаковка
Переваги: • низький саморозряд
герметичний корпус з ABS пластику, можна нахиляти АКБ під кутом 60 градусів
•швидка зарядка
Технічні характеристики:•Кількість елементів: 6
•Напруга: 12 В3
•Тип клем: М5
•Максимальний зарядний струм: 4,8 A
•Ресурс 400 циклів
•Матеріал корпусу: ABS пластик
•Розміри батареї: 218 x 95 x 175 мм
•Вага батареї: 9,5 кг. батарея
упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 218 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 16726 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 672 ₴
