
Імпульсний адаптер живлення 24В, 1А (24Вт) Yoso штекер 5,5/2,5
143 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4772
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний адаптер живлення Yoso 24В - призначений для живлення енергією світлодіодних стрічок, систем освітлення, відеоспостереження та ін. Цей адаптер, крім подачі енергії, стабілізує напругу в цих системах. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації. Вхідна напруга: 100 ~ 240В. корпусу: ABS, колір чорний
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Рівень захисту IP 40
• Кількість в упаковці:
- адаптер живлення - 1 шт.
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Рівень захисту IP 40
• Кількість в упаковці:
- адаптер живлення - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 1 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гвинтове приєднання | Ні |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інвертор сонячної електростанції | ДБЖ мережевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 143 ₴
