
Імпульсний блок живлення YM-2450 24В 5А (12В0т) штекер 5,5/2,5 + шнур живлення, довжина-1,10 м
290 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 16567
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
21 шт.
Імпульсний адаптер живлення YM-2450 - подасть енергію та стабілізує напругу у світлодіодних стрічках, системах відеоспостереження, освітлення та ін. Важливо зробити правильний вибір адаптера, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Адаптер живлення YM-2450 - твій правильний вибір!
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 24 В
• Вихідний струм: 5 А
• Потужність: 1 5.5/2.5
• Довжина шнура живлення: 1.10 м
• Тип корпусу: ABS, колір чорний
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Рівень захисту IP 40
• Кількість в упаковці:
- адаптер живлення - 1 шт.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 24 В
• Вихідний струм: 5 А
• Потужність: 1 5.5/2.5
• Довжина шнура живлення: 1.10 м
• Тип корпусу: ABS, колір чорний
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Рівень захисту IP 40
• Кількість в упаковці:
- адаптер живлення - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гвинтове приєднання | Ні |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
