
Сирена 601 100дБ, 10 Вт 12 В, (67*45*45) 0,055 кг
121 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14931
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напруга живлення: 12 В
Струм споживання в режимі сирени: 200 мА
Акустична потужність: не менше 100дБ
Тип оповіщення: звукова потужність 10 Вт
Тип підключення: ведучий
Робоча температура: -30...+55°С
Тип
Тип внутрішній
Тип корпусу: пластик
Колір: сірий
Струм споживання в режимі сирени: 200 мА
Акустична потужність: не менше 100дБ
Тип оповіщення: звукова потужність 10 Вт
Тип підключення: ведучий
Робоча температура: -30...+55°С
Тип
Тип внутрішній
Тип корпусу: пластик
Колір: сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 мм |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.055 кг |
| Код запчастини | 14931 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴
