Напруга живлення: AC 220В
Струм споживання в режимі сирени: 1400 мА
Акустична потужність: не менше 110дБ
Тип оповіщення: звукова потужність 15 Вт
Тип підключення: ведучий
Робоча температура: -30.../5 сирена
Тип установки: внутрішній
Тип корпусу: метал
Колір: червоний
Струм споживання в режимі сирени: 1400 мА
Акустична потужність: не менше 110дБ
Тип оповіщення: звукова потужність 15 Вт
Тип підключення: ведучий
Робоча температура: -30.../5 сирена
Тип установки: внутрішній
Тип корпусу: метал
Колір: червоний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 87 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28 кг |
| Код запчастини | 14933 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴

