
Сирена HND-36 YOSO 100дБ,12В, 10Вт (115*115*63) 0,43 кг
313 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14935
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напруга живлення: 12 В
Струм споживання в режимі сирени: 350 мА
Акустична потужність: не менше 100дБ
Тип оповіщення: звукова потужність 10 Вт
Тип підключення: ведучий
Робоча температура: -30...+55°С
Тип
Тип внутрішній
Тип корпусу: пластик
Колір: сірий
Струм споживання в режимі сирени: 350 мА
Акустична потужність: не менше 100дБ
Тип оповіщення: звукова потужність 10 Вт
Тип підключення: ведучий
Робоча температура: -30...+55°С
Тип
Тип внутрішній
Тип корпусу: пластик
Колір: сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yoso |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43 кг |
| Висота | 63 мм |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Довжина | 115 мм |
| Код запчастини | 14935 |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313 ₴
