
Сирена HND-402 YOSO 120дБ, 6-12В (51*51*50) 0,06 кг
115 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14936
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напруга живлення: 6-12 В
Струм споживання в режимі сирени: 130 мА
Акустична потужність: не менше 110дБ
Тип оповіщення: звуковий, потужність 15 Вт
Тип підключення: ведучий
Робоча температура: -30...+55°С
внутрішній
Тип корпусу: пластик
Колір: чорний
Струм споживання в режимі сирени: 130 мА
Акустична потужність: не менше 110дБ
Тип оповіщення: звуковий, потужність 15 Вт
Тип підключення: ведучий
Робоча температура: -30...+55°С
внутрішній
Тип корпусу: пластик
Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoso |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06 кг |
| Код запчастини | 14936 |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴
