
Імпульсний блок живлення Ritar RTPSP24-12 12В 2А штекер 5,5 / 2,5 довжина 1м, BOX Q50 (190*128*46) 0,16 кг
381 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12730
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний адаптер живлення Ritar RTPSP24-12 - - подасть енергію та стабілізує напругу у світлодіодних стрічках, системах відеоспостереження, освітлення та ін. Важливо зробити правильний вибір адаптера, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Адаптер Ritar RTPSP24 - твій правильний вибір!
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 12 В
• Вихідний струм: 2 А
• Штекер: 5.5/2. корпусу: ABS, колір чорний
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Рівень захисту IP 40
• Кількість в упаковці:
- адаптер живлення - 1 шт.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 12 В
• Вихідний струм: 2 А
• Штекер: 5.5/2. корпусу: ABS, колір чорний
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Рівень захисту IP 40
• Кількість в упаковці:
- адаптер живлення - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.16 кг |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12730 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381 ₴
