
Імпульсний блок живлення Ritar RTPSP36-12 12В 3А штекер 5,5 / 2,5 довжина 1м, BOX Q50 (190*125*46) 0,16 кг
398 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12731
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний адаптер живлення Ritar RTPSP36-12 - призначений для живлення енергією світлодіодних стрічок, систем освітлення, відеоспостереження та ін. Цей адаптер, крім подачі енергії, стабілізує напругу в цих системах. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації. Вхідна напруга: 100 ~ 240В. корпусу: ABS, колір чорний
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Рівень захисту IP 40
• Кількість в упаковці:
- адаптер живлення - 1 шт.
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Рівень захисту IP 40
• Кількість в упаковці:
- адаптер живлення - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.16 кг |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12731 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴
