
Імпульсний блок живлення Ritar RTPSP120-12 12В 10А штекер 5,5 / 2,5 довжина 1м, BOX Q30 (210*141*53) 0,61 кг
790 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12733
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
8 шт.
Імпульсний адаптер живлення Ritar RTPSP120-12 - призначений для живлення енергією світлодіодних стрічок, систем освітлення, відеоспостереження та ін. Цей адаптер, крім подачі енергії, стабілізує напругу в цих системах. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності та збільшується термін експлуатації.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 12 В
• Вихідний струм: 10 А
• Потужність: 1 5.5/2.5
• Довжина шнура живлення: 1 м
• Тип корпусу: ABS, колір чорний
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Рівень захисту IP 40
• Кількість в упаковці:
- адаптер живлення - 1 шт.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 12 В
• Вихідний струм: 10 А
• Потужність: 1 5.5/2.5
• Довжина шнура живлення: 1 м
• Тип корпусу: ABS, колір чорний
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Рівень захисту IP 40
• Кількість в упаковці:
- адаптер живлення - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.61 кг |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12733 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴
