
Импульсный адаптер живлення Ritar RTPSP 9В 3А (27Вт) штекер 5.5/2.5 длина 1м Q100 (95*68*59) 0.13 кг (80*50*50)
256 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12915
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний адаптер живлення Ritar RTPSP 9В - подасть енергію та стабілізує напругу в комутаторах, тюнерах T2, оптичних та медіа конвекторах та ін. Важливо зробити правильний вибір адаптера, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Ritar RTPSP - твій правильний вибір!
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 9 В
• Штекер - 5.5/2.5
• Довжина - 1 м
• Вихідний струм: 2
Тип корпусу: ABS, колір чорний
• Рівень захисту IP 40
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Розміри - 80*50*50 мм
• Маса - 0,13 кг
• Кількість в упаковці - 1 шт.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 9 В
• Штекер - 5.5/2.5
• Довжина - 1 м
• Вихідний струм: 2
Тип корпусу: ABS, колір чорний
• Рівень захисту IP 40
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Розміри - 80*50*50 мм
• Маса - 0,13 кг
• Кількість в упаковці - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.13 кг |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12915 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴
