
Імпульсний блок живлення Ritar RTPSP 12В 2А (24Вт) штекер 5.5/2.5 довжина 1м Q100 ( (95*68*59) 0.12 кг
200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12917
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний адаптер живлення Ritar RTPSP - призначений для живлення енергією світлодіодних стрічок, систем освітлення, відеоспостереження та ін. Цей адаптер, крім подачі енергії, стабілізує напругу в цих системах. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації. Вхідна напруга: 100 ~ 240В. шнура живлення: 1 м
• Тип корпусу: ABS, колір чорний
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Рівень захисту IP 40
• Кількість в упаковці:
- адаптер живлення - 1 шт.
• Тип корпусу: ABS, колір чорний
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Рівень захисту IP 40
• Кількість в упаковці:
- адаптер живлення - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.12 кг |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12917 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
