
Імпульсний блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-96 12В 8А (96Вт) IP67 (182*82*48) 0,74 кг (172*67*44)
877 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12816
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення герметичний Ritar RTPSW12-96 - подасть енергію та стабілізує напругу у світлодіодних стрічках, системах відеоспостереження, освітлення та ін. Важливо зробити правильний вибір адаптера, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Адаптер Ritar RTPSW12-96 – твій правильний вибір! від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: провід під паяння
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал, колір срібний
• Рівень захисту IP 60< З
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: провід під паяння
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал, колір срібний
• Рівень захисту IP 60< З
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.74 кг |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 182 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12816 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877 ₴
