
Імпульсний блок живлення YOSO 12В 15А (180W) S-180-12 перфорований Q50 (208 * 102 * 46) 0,58 кг (199 * 98 *
454 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1734
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення YOSO - подасть енергію та стабілізує напругу в системах відеоспостереження, сигналізації, освітленні, пристроях автоматики та ін. Важливо зробити правильний вибір блоку, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! YOSO - твій правильний вибір!
Технічні характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 12 В
• Діапазон регулювання напруги: 10,5 - 14,6 В
• Вихідний струм: 15 А
від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований, колір срібний
• Рівень 45 ° С
• Розміри 199х98х42
Технічні характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 12 В
• Діапазон регулювання напруги: 10,5 - 14,6 В
• Вихідний струм: 15 А
від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований, колір срібний
• Рівень 45 ° С
• Розміри 199х98х42
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.58 кг |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 1734 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 454 ₴
