
Імпульсний блок живлення YOSO 12В 12А (144W) S-144-12 перфорований Q50 (208*102*46) 0,58 кг (199*98*42)
426 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1867
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення YOSO – допоможе забезпечити енергією систему відеоспостереження, сигналізацію, освітлення, пристрої автоматики та інші пристрої. Цей блок, крім подачі енергії, стабілізує напругу. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації. Вхідна напруга: 100 ~ 240В • Перемикач на мережу 110 В / 220 В Вихідна напруга: 12 В, 5 Вихідний струм: 12 А
• Потужність: 144 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45 ° С
Розміри 199х98х42
• Потужність: 144 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45 ° С
Розміри 199х98х42
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.58 кг |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 1867 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴
