
Імпульсний блок живлення YOSO 5В 40А (200Вт) S-200-5 перфорований Q36 (204*115*55) 0,61 кг (200*110*50)
757 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6650
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення - подасть енергію та стабілізує напругу в системах відеоспостереження, тюнерах T2, оптичних та медіа конвекторах та ін. Важливо зробити правильний вибір блоку, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Імпульсний блок живлення 5В - твій правильний вибір!
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 - 240 V
• Вихідна напруга: 5 В
• Вихідний струм: 40 А
• Потужність: 175 Вт< Потужність: 175 Вт< перевантаження
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований, колір срібний
• Рівень захисту IP 20
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 - 240 V
• Вихідна напруга: 5 В
• Вихідний струм: 40 А
• Потужність: 175 Вт< Потужність: 175 Вт< перевантаження
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований, колір срібний
• Рівень захисту IP 20
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.61 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 204 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 6650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 757 ₴

