
Імпульсний блок живлення YOSO 5В 60А (300Вт) S-300-5 перфорований Q36 (215*115*55) 0,68 кг (200*110*50)
915 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6654
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення YOSO - допоможе забезпечити енергією систему відеоспостереження, комутатори, оптичні та медіа конвертери, пристрої автоматики та інші пристрої. Цей блок, крім подачі енергії, стабілізує напругу. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації. Вхідна напруга: 100 ~ 240В • Перемикач на мережу 110 В / 220 В • Діапазон регулювання напруги: 4,5 - 6 В Вихідний струм: 60 А
• Потужність: 300 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: +
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45°С
• Потужність: 300 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: +
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45°С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.68 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 6654 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 915 ₴


