
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS12-84 12В 7А (84Вт) перфорований (150*65*45) 0,28 кг (143*60*43)
414 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12742
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS12 – допоможе забезпечити енергією систему відеоспостереження, сигналізацію, освітлення, пристрої автоматики та інші пристрої. Цей блок, крім подачі енергії, стабілізує напругу. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності та збільшується термін експлуатації.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 12 В: 14,5 В
• Вихідний струм: 7 А
• Потужність: 84 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований, колір срібний
• Рівень захисту IP 20
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 12 В: 14,5 В
• Вихідний струм: 7 А
• Потужність: 84 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований, колір срібний
• Рівень захисту IP 20
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.28 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12742 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 ₴
