
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS12-120 12В 10А (120Вт) перфорований Q20 (270*102*48) 0,42 кг (200*98*43)
511 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12744
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS12-120 - подасть енергію та стабілізує напругу в системах відеоспостереження, сигналізації, освітленні, пристроях автоматики та ін. Важливо зробити правильний вибір блоку, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Ritar RTPS12-120 - твій правильний вибір!
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 12 В1 5:
• Вихідний струм: 10 А
• Потужність: 120 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка<• перфорований, колір срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 12 В1 5:
• Вихідний струм: 10 А
• Потужність: 120 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка<• перфорований, колір срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.42 кг |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12744 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511 ₴
