
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS12-300 12В 25А (300Вт) перфорований (203*114*55) 0.76 кг (198*112*50)
737 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12749
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
9 шт.
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS12 – допоможе забезпечити енергією систему відеоспостереження, сигналізацію, освітлення, пристрої автоматики та інші пристрої. Цей блок, крім подачі енергії, стабілізує напругу. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності та збільшується термін експлуатації.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 12 В: 14,5 В
• Вихідний струм: 25 А
• Потужність: 300 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм під: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований, колір срібний
• Рівень захисту IP 20
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 12 В: 14,5 В
• Вихідний струм: 25 А
• Потужність: 300 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм під: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований, колір срібний
• Рівень захисту IP 20
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.76 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12749 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 737 ₴
