
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS12-400 12В 33.33 А (400Вт) перфорований (208*115*55) 0,85 кг (198*112*50)
1 020 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12751
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS12-400 - подасть енергію та стабілізує напругу в системах відеоспостереження, сигналізації, освітленні, пристроях автоматики та ін. Важливо зробити правильний вибір блоку, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Ritar RTPS12-400 - твій правильний вибір!
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 12 В: 14,5 В
• Вихідний струм: 33,33 А
• Потужність: 400 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: +
• ККД: не менше 80%
поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований, колір срібний
• Рівень захисту IP 20
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 12 В: 14,5 В
• Вихідний струм: 33,33 А
• Потужність: 400 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: +
• ККД: не менше 80%
поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований, колір срібний
• Рівень захисту IP 20
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.85 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12751 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 000 ₴
