
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS24-72 24В 3А (72Вт) перфорований (140*104*45) 0,34 кг (132*98*40)
420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12758
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS24 - подасть енергію та стабілізує напругу в сигналізації, освітленні, пристроях автоматики та ін. Важливо зробити правильний вибір блоку, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Ritar RTPS24 - твій правильний вибір!
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 24 В
• Діапазон регул Вихідний струм: 3 А
• Потужність: 72 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхня срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45°С
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 24 В
• Діапазон регул Вихідний струм: 3 А
• Потужність: 72 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхня срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45°С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.34 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 104 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12758 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
