
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS24-200 24В 8.33 А (200Вт) перфорований (208*102*46) 0,51 кг (198*98*42)
4 918 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 12762
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
10 шт.
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS24 - подасть енергію та стабілізує напругу в сигналізації, освітленні, пристроях автоматики та ін. Важливо зробити правильний вибір блоку, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Ritar RTPS24 - твій правильний вибір!
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 24 В<3/ 26,8 В
• Вихідний струм: 8,33 А
• Потужність: 200 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований, колір срібний
• Рівень захисту IP 20
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 24 В<3/ 26,8 В
• Вихідний струм: 8,33 А
• Потужність: 200 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований, колір срібний
• Рівень захисту IP 20
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.51 кг |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12762 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 918 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.
