
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS24-240 24В 10А (240Вт) перфорований (203*118*56) 0,67 кг (198*110*50)
766 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12763
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS24 - допоможе забезпечити енергією систему відеоспостереження, сигналізацію, освітлення, пристрої автоматики та інші пристрої. Цей блок, крім подачі енергії, стабілізує напругу. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації. Вихідна напруга: 24 В 2, 8
• Вихідний струм: 10 А
• Потужність: 240 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка<• перфорований, колір срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Вихідний струм: 10 А
• Потужність: 240 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка<• перфорований, колір срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.67 кг |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12763 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 766 ₴
