
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS24-400 24В 16.66 А (400Вт) перфорований (220*117*55) 0,78 кг (215*113*48)
1 068 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12765
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS24 - допоможе забезпечити енергією систему відеоспостереження, сигналізацію, освітлення, пристрої автоматики та інші пристрої. Цей блок, крім подачі енергії, стабілізує напругу. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації. Вихідна напруга: 24 В 2, 8
• Вихідний струм: 16,66 А
• Потужність: 400 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колод
метал перфорований, колір срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Вихідний струм: 16,66 А
• Потужність: 400 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колод
метал перфорований, колір срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45 ° С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.78 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 117 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12765 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 068 ₴

