
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS5-10 5В 2А (10Вт) перфорований
228 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12796
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS5-10 - допоможе забезпечити енергією твої пристрої, наприклад тюнер T2, комутатори, оптичні та медіа конвертери, пристрої автоматики та інші пристрої. Цей блок, крім подачі енергії, стабілізує напругу. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 5 В<5> Вихідний струм: 2 А
• Потужність: 10 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверх срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45°С
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 5 В<5> Вихідний струм: 2 А
• Потужність: 10 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверх срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45°С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.06 кг |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12796 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴
