
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS5-30 5В 6А (30Вт) перфорований (115*85*42) 0,18 кг (110*78*36)
398 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12800
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS5-30 - допоможе забезпечити енергією систему відеоспостереження, комутатори, оптичні та медіа конвертери, пристрої автоматики та інші пристрої. Цей блок, крім подачі енергії, стабілізує напругу. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 5 В<5> Вихідний струм: 6 А
• Потужність: 30 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхня срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45°С
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 5 В<5> Вихідний струм: 6 А
• Потужність: 30 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: -
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхня срібний
Рівень захисту IP 20
Робоча температура: 0 - 45°С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.18 кг |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴
