
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS5-40 5В 8А (40Вт) перфорований
398 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12802
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS5-10 - допоможе забезпечити енергією систему відеоспостереження, комутатори, оптичні та медіа конвертери, пристрої автоматики та інші пристрої. Цей блок, крім подачі енергії, стабілізує напругу. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 5 В<5> Вихідний струм: 8 А
• Потужність: 40 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований 20
• Робоча температура: 0 – 45°С
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 5 В<5> Вихідний струм: 8 А
• Потужність: 40 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований 20
• Робоча температура: 0 – 45°С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.32 кг |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12802 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴
