
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS5-200 5В 40А (200Вт) перфорований (207*102*47) 0.52 кг (198*97*43)
767 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12807
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення Ritar RTPS5-200 - подасть енергію та стабілізує напругу в комутаторах, тюнерах T2, оптичних та медіа конвекторах та ін. Важливо зробити правильний вибір блоку, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Ritar RTPS5-200 - твій правильний вибір!
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 5 В
• Діапазон струм: 40 А
• Потужність: 200 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований 20
• Робоча температура: 0 – 45°С
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Перемикач на мережу 110 В / 220 В
• Вихідна напруга: 5 В
• Діапазон струм: 40 А
• Потужність: 200 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований 20
• Робоча температура: 0 – 45°С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.52 кг |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12807 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767 ₴
