
Аккумуляторна батарея Літієва 12 V 14A с елементами Li-ion 18650 (150X65X94) вага 966 грамм + зарядное
2 191 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 9454
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея літієва призначена для використання в електромашинах, велосипедах, іграшках, побутовому інструменті та поливальному устаткуванні. 14
Номінальний струм, А: 14
Захист по струмовому навантаженню, А: 24
Термін ЕКСПЛУАТАЦІЇ до 5 років
Кількість повних циклів заряд/розряд: 1000
Робочий діапазон температур -20°C до +60°C акумуляторна - 1шт;
Зарядний пристрій 12,6 В 2 А-1шт
Кабеля для заряду батареї - 2 шт
особливості:
- негорючий герметичний пластиковий корпус;
- захист від перезаряду та розряду батареї; з підключенням до паливного обладнання.
Розмір упаковки (Д*Ш*В), мм: 150*64.5*93.2
Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: 150*65*95
Нетто, кг: 0.96
Ма.
Номінальний струм, А: 14
Захист по струмовому навантаженню, А: 24
Термін ЕКСПЛУАТАЦІЇ до 5 років
Кількість повних циклів заряд/розряд: 1000
Робочий діапазон температур -20°C до +60°C акумуляторна - 1шт;
Зарядний пристрій 12,6 В 2 А-1шт
Кабеля для заряду батареї - 2 шт
особливості:
- негорючий герметичний пластиковий корпус;
- захист від перезаряду та розряду батареї; з підключенням до паливного обладнання.
Розмір упаковки (Д*Ш*В), мм: 150*64.5*93.2
Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: 150*65*95
Нетто, кг: 0.96
Ма.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.966 кг |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 9454 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 191 ₴
