
Импульсный блок живлення YOSO 12В 30 (360W) S-360-12 перфорований Q20 (220*118*52) 0,76кг (214*114*49)
767 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1871
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення YOSO 12В - допоможе забезпечити енергією систему відеоспостереження, сигналізацію, освітлення, пристрої автоматики та інші пристрої. Цей блок, крім подачі енергії, стабілізує напругу. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації.
Технічні характеристики: • Вхідна напруга: 100 ~ 240В • Вихідна напруга: 12 В • Діапазон регулювання напруги: 10,5 - 14,6 В <: 360 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: +
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований 20
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Розміри 214х114х49
Технічні характеристики: • Вхідна напруга: 100 ~ 240В • Вихідна напруга: 12 В • Діапазон регулювання напруги: 10,5 - 14,6 В <: 360 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: +
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований 20
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Розміри 214х114х49
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.76 кг |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 1871 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767 ₴
