
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP44M1 4 V 4 Ah ( 47 x 47 x 100 (105 ) ) Q30
228 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6241
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP44М1 – необхідна річ у кожному ДБЖ. Без неї - "ні-чого". Тому необхідно подбати про якісний акумулятор, щоб у важкий момент, твоя техніка залишалася в робочому стані. MERLION AGM GP44М1 – твій вибір! Вбудовується в джерело безперебійного живлення, не боїться нахилів і переворотів, має низький рівень саморозряду, працює довго і якісно. 4 Ah
• розміри - 47х47х100 мм
• внутрішній опір: 20 мОм
• тип клем: F1
• максимальний струм розряду: 40 А (5 секунд)
• струм короткого замикання 200 A
• термін придатності: 2 A
• ресурс 300 циклів
• Вага: 0,455 кг(Допуск ± 5,0%)
• АКБ
• упаковка
• розміри - 47х47х100 мм
• внутрішній опір: 20 мОм
• тип клем: F1
• максимальний струм розряду: 40 А (5 секунд)
• струм короткого замикання 200 A
• термін придатності: 2 A
• ресурс 300 циклів
• Вага: 0,455 кг(Допуск ± 5,0%)
• АКБ
• упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.455 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 6241 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228 ₴
